OPINIE

Drogie Uczestniczki warsztatów...

Zależy nam, by organizowane przez nas szkolenia i spotkania warsztatowe były zgodne z Waszymi oczekiwaniami , inspirowały i uczyły - słowem by były dla Was satysfakcjonujące. Z naszej strony chcielibyśmy dokładać wszelkich starań by organizowane przez nas warsztaty charakteryzowały się profesjonalizmem. W związku z tym chcielibyśmy Was prosić o opinie - będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, słowa krytyki czy uznania, informację o tym co Wam się podobało,było ciekawe, innowacyjne, a na co powinniśmy jeszcze zwrócić uwagę.

Opinie można przesyłać do nas mailowo na adres: decokreacje@decokracje.pl bądź wpisywać w komentarzach bezpośrednio pod opisami poszczególnych warsztatów.

Z góry bardzo Wam dziękujemy!
Pozwolimy sobie zacytować otrzymane Wasze opinie w tym miejscu.

--------------------------------------------------------------------------


Jestem bardzo zadowolona, że w końcu udalo MI się trafic na warsztaty tworzenia kartek technika pergaminową. Idąc na warsztaty nie miałam o technice wielkiego pojęcia Pani Instruktorka, osoba niezwykle serio traktująca swoja rolę, wprowadzila kursantki w podstawy techniki I zapoznała nas z podstawowymi narzędziami. Technika okazala się nie tak skomplikowana na jaką wygląda, za to efekt jest piorunujący! Oczywiście moja pierwsza praca nie jest idealna, jak wszytko wymaga wprawy, ale już dziś wiem ze będę  na kolejnyh zajęciach.
Dziekuję p. Agnieszce za stwarzanie tak wielu możliwosci do rozwoju osobistego a także za każdą chwilę spędzoną w Centrum Decokreacje. Pozdrawiam!
Anna