INFORMACJE OGÓLNE

Poniżej przedstawiamy garść ważnych informacji dotyczących warsztatów organizowanych w naszym Centrum Hobbystycznym.
W cenę warsztatów wchodzą wszystkie potrzebne produkty, pomoc instruktora oraz słodki poczęstunek. Uczestnicy otrzymują również materiały  z krótkim opisem techniki, będącej przedmiotem kursu.
Wykonane prace stają się własnością Uczestników warsztatów.

--------------------------------------------------------------------

W opisach warsztatów dla ułatwienia umieszczone zostały informacje określające stopień trudności i zaawansowania każdego warsztatu.
Oznaczenia trudności warsztatów:
* - stopień podstawowy; warsztaty dla początkujących, którzy do tej pory nie zetknęli się jeszcze z techniką;

** - stopień średniozaawansowany; warsztaty dla osób, które mają za sobą pierwsze doświadczenia w technice;

*** - stopień zaawansowany, warsztaty profesjonalne, dla osób aktywnie tworzących, chcących poszerzyć swoją wiedzę, czerpać kolejne doświadczenia i inspiracje;

-------------------------------------------------------------------

Nasze Centrum Hobbystyczne DecoKreacje proponuje następujące formy warsztatów:
  • Warsztaty "Poznajemy technikę" - Warsztaty mające na celu poznanie konkretnej techniki. Zazwyczaj są to warsztaty krótkie (do 2,5 godzin), tańsze, a podczas warsztatów zdobiona/wykonywany jest niewielka forma. Warsztaty o stopniu trudności podstawowym i średniozaawansowanym.
  • Warsztaty "Projekt krok po kroku" - Warsztaty dla zaawansowanych, posiadających wiedzę na temat podstawowych technik i opanowane umiejętności praktyczne. Podczas warsztatów ozdabiane/tworzone są większe formy/przedmioty z użyciem zaawansowanych technik i materiałów. Tworzony jest z góry narzucony przedmiot, a warsztaty mają na celu przeprowadzenie krok po kroku przez proces jego powstawania. Czas trwania warsztatów 3-5 godzin., w zależności od tematyki. 
  • "Twórcze Spotkania Piątkowe" - To spotkania dla pasjonatek techniki decoupage, podczas których przy kawie, herbacie i ciastku toczą się rozmowy, wymiany doświadczeń i tworzą piękne przedmioty. Na czas spotkań do Waszej dyspozycji udostępniamy cały nasz warsztat i wszystkie produkty, na których pracujemy Uczestnicy przynoszą ze sobą jedynie przedmiot do dekorowania lub zaopatrują się w naszym sklepie. Spotkania nie mają charakteru szkoleń. Można jednak liczyć na rady instruktora decoupage oraz podpowiedzi innych uczestników. Udział płatny (20 zł/ godz.)
  • Warsztaty "W świątecznym klimacie" - bożonarodzeniowe warsztaty okazjonalne o różnym stopniu zaawansowania. To okazja wykorzystania swojej wiedzy przy warsztach tematycznych, poznania wielu produktów i technik zdobniczych dekoracyjnych nie używanych w codziennych pracach. Źródło inspiracji i okazja do spędzenia przedświątecznego czasu wspólnie w twórczej atmosferze.