niedziela, 30 stycznia 2011

Relacja: Techniki pergaminowej ciąg dalszy - Stopień II

W przedostatnią sobotę stycznia w naszym Centrum gościliśmy Panią Lidię Marcinkiewicz, która przeprowadziła wprowadzając w kolejny stopień wtajemniczenia warsztaty z techniki pergaminowej. Tym razem Panie, które na listopadowych warsztatach poznały podstawy techniki, poznały kolejne tajniki tworzenia pięknych dekoracji z pergaminu. Panie dowiedziały się jak tworzyć oryginalne ażury, dlaczego tak ważna jest precyzja, jak naprawić błędy by błędami nie były ;). Pergaminowe zakładki i kartki zostały ozdobione barwnymi motywami kwiatowymi. Efekty w rzeczywistości o wiele piękniejsze niż na zdjęciach!

W lutym zapraszamy na warsztaty z techniki pergaminowej: dla początkujących oraz dla zaawansowanych Pań chcących kontynuować naukę.
2 komentarze:

allvetare pisze...

Technika Pergaminowa
To zupełnie nowa technika, jaka pojawiła się w ofercie Centrum. Bardzo mnie ucieszyła możliwość uczestniczenia w tych warsztatach, jako że rezultaty, jakie daje praca z pergaminem zapierają dech w piersiach.
Przed warsztatami zupełnie nie znałam techniki pracy z pergaminem. Obawiałam się, że sobie nie poradzę. Instruktorka, Pani Lidia, bardzo sympatycznie nas powitała I zaznajomiła z podstawowymi zagadnieniami. Potem rozpoczęła się praca. Każda z nas otrzymała tyle uwagi OD Prowadzącej ile potrzebowała. Mogłyśmy zadawać pytania, prosić o radę, wsparcie I powtórzenie, ponieważ każda z Uczestniczek pracowała w swoim indywidualnym tempie. Pani Lidia jest przyjaźnie nastawiona, bardzo cierpliwa I bardzo chętnie udziela wskazówek nawet, jeśli musi powtórzyć kolejny raz to samo. Pani Lidia jest certyfikowanym instruktorem tej techniki I do swojego zadania podchodzi bardzo profesjonalnie I odpowiedzialnie. Polecam wszystkim zaznajomienie się z techniką rezultaty są niepowtarzalne a satysfakcji nie dA się wycenić.

lid pisze...

dziękuję bardzo za tyle miłych słów :)