poniedziałek, 29 listopada 2010

Zimowe miasteczko czyli bajkowy świat zamknięty w bombce

Prowadząca warsztaty:
Agnieszka Sowińska - 
Jestem przykładem tego, że pasja może stać się sposobem na życie i realizację marzeń. Zawsze drzemała we mnie artystyczna dusza, którą starałam się odkrywać tworząc w różnych technikach. Od sześciu lat moją pasją jest technika decoupage, w której nieustannie tworzę i szkolę się poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Przed pięcioma laty jako pierwsza w Szczecinie zaproponowałam warsztaty hobbystyczne dotyczących tej techniki, przekazując swoją pasję innym po dziś dzień. W wolnych chwilach oddaję się również z przyjemnością innym technikom: filcowaniu, ręcznie robionej biżuterii, tworzeniu różnych dekoracji, odnawianiu starych mebli i przedmiotów użytku codziennego.Inicjatorka i właścicielka Centrum Hobbystycznego DecoKreacje.

Stopień trudności: * (Warsztaty dla wszystkich)

Opis warsztatów:
Zapraszamy na bardzo przyjemne i relaksujące warsztaty podczas których uruchomimy wyobraźnię, przeniesiemy się w świat dzieciństwa i stworzymy efektowną przestrzenną dekorację - zimowe miasteczko zamknięte w akrylowej kuli (średnica 16 cm). Będziemy tworzyć małe domki, ośnieżać ich dachy, zapalać światło w oknach, ośnieżać (Poznasz przynajmniej 4 różne pasty i masy, które mogą posłużyć jako imitacja śniegu). Dowiesz się jak w prosty sposób wykonać drzewka, krzewy i inne elementy krajobrazu. Puścimy wodze fantazji i wykorzystując różne materiały będziemy budowały zimowy widok. Warsztaty z cyklu: "W świątecznym klimacie".Podczas warsztatów nauczysz się:
- sposobów "ośnieżania" i wykorzystania różnych past imitujących śnieg;
- ciekawej aranżacji przestrzeni i wykorzystywania różnych nietypowych ozdób i produktów;

- jak obniżyć koszta gotowej bombki i wykorzystać mniejszą ilość śniegowych past nie umniejszając na pięknym wyglądzie bombki;
- wyciszysz się i zrelaksujesz :)

Czas trwania: 4 - 4,5 godz.
Cena:
140 zł


Brak komentarzy: